Vaata ja kraba: telerite, mängukonsoolide ja tarvikute uskumatud pakkumised kuni 64% soodsamad

 (1)
GTA V
Foto: Tanel Meos

Zave.ee toob sinuni parimad telerite, mängukonsoolide ja tarvikute pakkumised megasoodsate hindadega. Tipptasemel kvaliteediga telerid on soodustusega kuni 42%. Konsoolid ja mängud saad soetada aga lausa 64% soodsamalt. Zave aitab sul võrrelda pakkumisi ning leida sobivaim ostukoht. Vaata! Võrdle! Zeivi!

Kaup24

Kaup24 veebikaubamajas on käimas hullutavad allahindlused koduleketroonika pakkumistele. LCD ja LED telerite hinnad on kuni 42% odavamad. Superägeda ja populaarse mängukonsooli Microsoft Xbox One S-i saad hetkel 43% soodustusega just Kaup24 e-poest.

Teleritega tutvu SIIT.

Mängud ja tarvikud on soodsamad kuni 64%. Kogu valikuga tutvu SIIT.

Hansapost

Hansapostis on käimas teleritele megaallahindlus! Valikus on vaid parimad tootjad nagu Philips, LG, Samsung, Sony, Hisense jt. Hinnad on peadpööritavalt madalad, lausa kuni 40% soodsamad! Telerite ostuga saad kaasa kingituse väärtusega 49,99 eurot ning lisaks TASUTA TRANSPORT!

Kõik telerite parimad pakkumised leiad SIIT.

RDE.EE

RDE veebipoes on Philipsi, Samsungi, LG, Hitachi jt brändide teleritele jõulukampaania allahindlused. See 32 tolline PHILIPSI 32PFT4101 LED teler on parima hinnaga just RDE veebipoes!

Kõiki telerite pakkumisi vaata SIIT.

Lisaks on RDE veebipoes rohkem kui 800 superhead pakkumist mängudele ja konsoolidele. Kõik tooted leiad SIIT.

Alfashop

Alfashopis on valik telereid kuni 30 protsenti alla hinnatud. Valikus on väga hea resolutsiooni ja pildikvaliteediga Full HD ja 4K Ultra HD pakkumised tootjatelt nagu Philips, Sony, Sharp, LG, ja Samsung. Kõikide eripakkumistega tutvu SIIT.

Sony Playstation 4 PS4 Pro 1TB saad aga uskumatult hea diiliga just Alfashopist. Populaarne mängukonsool maksab hetkel ainult 387 eurot. Kõikide pakkumistega saad tutvuda SIIT.

ATF Arvutisalong

ATF Arvutisalongist leiad telerid ja mängukonsoolid parimatelt tootjatelt. Selle 48 tollise Hyundai teleri saad turu parima hinnaga just ATF-ist! ATF Arvutisalongis ootab sind tasuta tarne alates 150 eurosest ostusummast.

Pakkumisi vaata SIIT.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias