Kannatlikkus on voorus või vähemalt nii nad väidavad


Kannatlikkus on voorus või vähemalt nii nad väidavad
Suvelõpupeoks oli hoopiski sünnipäevAasta Prismaga

Kuigi kogu aeg poes käies näpud sügelevad, et tahaks juba oma Prisma Konto abil kogunenud raha kulutada, siis ei - me ei ole seda boonusraha veel kasutusse võtnud. Ometigi ei takista see mul teha sisseoste selle abil oma peas.

Esiteks suve lõpust. Meil lõppes suvi (või vähemalt nimetame seda ka osaliselt suvelõpupeoks) hoopis väikemehe 2. sünnipäevaga. Selle peo, mis muidu kulges ehteestlasliku ilmaga – väike vihm ja sekka pisut päikest, tegelik staar oli hoopis Fazeri värskete küpsetiste lett Kristiine Prismas. Loomulikult, oma osa tähelepanu sai ka sünnipäevalaps aga toidu osas polnud vastast värskelt küpsetatud leibadele-saiadele, mida Leen hommikul mitme-mitme koti jagu otse ahjust ostis. Julgeks kõigile soovitada.

Kontole kogunenud boonusrahast. Seda tahaks väga kulutama hakata aga kuna meil on kokkulepe, et hoiame selle jõulukingituste ostmiseks, ei saa seda veel kulutada. Küll aga tulenevalt kogunemise hoost on lootust isegi endal väike kingitus saada jõulude ajal – ehk koguneb piisavalt tervele perele kinkide hankimiseks. Aga eks näis. Kui mina saaksin seda kulutada, siis oleksin seda teinud juba ammu. Mille peale, pole õrna aimugi aga justkui tahaks saada juba nö „premeeritud“ tasuta poeskäiguga. Psühholoogiline asi vist.

Ühte asja olen veel tähele pannud. Prisma pakub nüüd võimalust Kontoga liituda ka ilma ID-kaardita. See tähendab küll selles mõttes pisut ebamugavust, et sul on üks plastikkaart rahakotis lisaks aga teisalt jällegi võimalust koguda (minu meelest kõige tulusama süsteemi abil) boonuseid. Oma Konto jääki näed alati ostutšekilt ja muus osas kogub sulle raha täpselt sama loogika alusel, kui ID-kaardi kasutajatele: mida rohkem ostad, seda rohkem teenid. Kui tunned, et üks lisakaart rahakotis sind ei sega – tee see kaart ära ja tule ka Konto peresse. Ma isegi võin lubada, et sa üllatud meeldivalt, kui sihid oma ostud suuremas osas Prismasse.

Tere tulemast perekonda!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias