Uue poe võlud, ehk kuidas me paar päeva ainult tuunikala sõime


Uue poe võlud, ehk kuidas me paar päeva ainult tuunikala sõime
Maitsev ja kiire tuunikalapitsaAasta Prismaga

Kui sa oled terve elu käinud ühes poes, siis oled sa paratamatult harjunud ka sealse tootevalikuga – eriti sellega, mis puudutab poe omabrände. Ja kui sa siis oled enda jaoks täiesti uues poes avanevad su silmad täiesti uues suunas.

Prisma kaupluste omabrändi tooted (ehk siis spetsiaalselt neile toodetud tootevalik, mida mujalt ei saa) kannavad nime Rainbow. Põnev fakt – kas näiteks teadsid, et kui vaatad toote päritolumaad, võid vabalt leida ka sealt näiteks eestimaiseid tooteid, mis teeb nende tarbimise kuidagi veel ekstra meeldivaks. Näiteks võib jõuda Tere kohupiim Rainbow sildi alt sinuni küll täiesti eesti tehasest, kuid hoopis Soomes asuva lao kaudu. Maitselt täiesti sama aga hind võib olla hoopis muhedam (seega tasub silte lugeda ja muidugi võimalusel eelistada kodumaist, mis siis et välismaise sildiga).

Igal juhul - Rainbow tooteid on vist küll igasuguseid – kastmetest kuni pesuloputusvahenditeni. Igal moel - Leen käis ühel päeval poes ja tuli tagasi näiteks kolme Rainbow tuunikalakonserviga. Üldse on nii, et tuunikala on meie kodus pigem kõrgelt hinnatud, sest esiteks on erinevatel tootjatel erinevaid ägedaid maitseid, mida mõnus süüa kas pastaga, salatis või kasvõi niisama leivaga. Esimesed Prisma omatoodangu tuunikalad proovitud tekkis minus pea, et sportlik hasart neid veel proovida. Nii olingi ma päev hiljem poes tagasi ja ostsin mitte ühe, mitte kolm vaid seitse erinevat tuunikalakonservi. No täielik sõltuvus. Ma kujutan ette, et vähemalt mina võiksin neid süüa ilmselt lõputult.

Meie pere lemmikkasutus tuunikalale on kusjuures niisama, otse topsist söömise kõrval tortillapitsad, mida on jube lihtne-kiire valmistada, maitsevad suurtele ning väikestele ja vähemalt jätavad tervisliku mulje. Ja soodsad on ka (täistera tortillapakk ca euro, tomatipasta ka umbes samas suurusjärgus ning tuunikala konserv ca 1.5€). Keerad kõik asjad tortilla peale kokku, hakid sibulat või hapukurki ka veel peale (või mida iganes sul külmkapis on) ja paariks minutiks ahju.

Tulles nüüd korraks veel tagasi selle silmade avanemise juurde tagasi, siis ma võin ainult aimata, kui väikese osa avastamist ootavast moodustavad Rainbow tuunikala(d). Silmanurgast olen ma tähendanud ka näiteks sama sildiga kohupiimasid, tex-mex kastmeid ja mida kõike veel. Õnneks on meil veel peaaegu aasta aega seda kõike veel proovida ja eks me siis hoiame kursis, mis see meie järgmine superleid on. Sest tuunikala (valik) on seda vaieldamatult.

-----

Vaata ka meie Facebooki lehte SIIN. Seal saad ka meile teada anda, millest võiksime kirjutada või täpsemalt rääkida.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias