Lugeja: Air Baltic näitas jälle oma kvaliteeti, Pariisi-Tallinna lend oli ülebroneeritud

 (41)
Lugeja: Air Baltic näitas jälle oma kvaliteeti, Pariisi-Tallinna lend oli ülebroneeritud
Foto: Andres Putting

Facebookis võttis sõna inimene, kelle sõnul oli eileõhtusel Air Balticu Pariisi-Tallinna lennul kümme ülebroneerimist ning lend hilines üle 50 minuti.

"Air Baltic tõestas end tänaõhtusel Pariis-Tallinn liinil taas "kvaliteetlendurina", kui bookis üle kümne inimese üle ja on hilinemas juba üle 50 minuti. Inimesed, kes saabuvad Tallinna, peavad alustama kojusõitu teistesse linnadesse alles siis, kui nad võiksid juba kodus olla. See ajab pehmelt öeldes vihale," kirjutas lennufirma klient Facebookis.

Vastab Air Balticu pressiosakond:

"Air Baltic vabandab kõikide reisijate ees kõigi ebamugavuste pärast, mis reisijatele eile Paris-Charles de Gaulle lennujaamas Pariisist Tallinnasse lennanud reisi BT 690 pardalemineku ajal osaks said.

Air Baltic annab teada, et check-in süsteemis toimunud tehnilise probleemi ja suure reisigruppide arvu tõttu võttis pardaleminek rohkem aega, kui tavaliselt. Pardalemineku ajal sai selgeks, et lend on ülebroneeritud. Kahele reisijale pakuti alternatiivset reisivõimalust ning praeguseks on kõik reisijad jõudnud oma reisi lõpp-punkti.

Air Baltic vabandab kõigi reisijate ees tekkinud ebamugavuste tõttu."

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias