Viis alternatiivi Osta.ee-le: ostuportaalid, kus jälgiva konto pidamise eest lisatasu ei nõuta

 (6)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Oksjoniportaal Osta.ee teavitas nädalavahetusel oma kliente sellest, et hakkab küsima mitteaktiivsete kontode omanikelt igakuist haldustasu. Tehnoloogiaportaal Geenius.ee toob välja viis alternatiivi neile, kes Osta.ee-le maksta ei taha.

Soov.ee

Soov.ee kuulub küll samadele omanikele kui Osta.ee, kuid kasutajatel ei tule portaalist kaupade ostmiseks või nende müümiseks luua kontot.

Bid.ee

Bid.ee näol on tegemist Osta.ee-le sarnase oksjoniportaaliga, kust on võimalik leida suures valikus erinevaid tooteid. Osta-müüa saab nii oksjoni formaadis kui fikseeritud hinnaga.

Kuldne Börs

Kuldne Börs on üks suurimaid ostu-müügiportaale, kust võib leida nii kinnisvara, sõidukeid, elektroonikakaupa kui ka kodukaupa. Kuulutuste sisestamiseks on küll vaja luua kasutajakonto, kuid kuulutusi saab sirvida ning müüjatega ühendust võtta ilma kontot loomata.

Okidoki

Okidoki majutab ostu- ja müügipakkumisi. Kuulutuste lisamiseks on vaja luua konto, kuulutusi saab uudistada ilma kontot loomata.

EBay

Seotud lood:

EBay on üks maailma kõige populaarsemaid oksjonikeskkondasid ja tihti võib sealt leida ka tooteid, mida ollakse valmis saatma Eestisse. Oma olemuselt on eBay sarnane Osta.ee keskkonnale, kuid kaupa võib sealt leida oluliselt rohkem.

Loe pikemalt Geenius.ee portaalist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias