KASULIKU KINGILEIDJA: Mida kinkida kallimale, kui eelarve on 10, 25, 50 või 100 eurot?

 (19)
KASULIKU KINGILEIDJA: Mida kinkida kallimale, kui eelarve on 10, 25, 50 või 100 eurot?
Vida Press

Kasuliku kingileidja aitab vähendada jõulustressi ja toob välja parimad jõulukingi ideed. Sel korral reastasime vastavalt eelarvele parimad jõulukingid, mida kinkida oma kallimale, partnerile või abikaasale - kuidas iganes sa enda teist poolt ka ei nimetaks.

ALLA 10 EURO MAKSVAD KINGID


Ristsõnaajakirja tellimus

Kui olete üks neist paaridest, kes armastab veeta õhtud pigem kodus teki all filme vaadates või ristsõnu lahendades, investeeri teie koosveedetud aega. Ristsõnaajakirja tellimus paneb kindlasti silma särama sõnamängude fännidel, samas kui sudoku sobib paremini neile, kellele meeldivad numbrid.

Ristiku poole aasta tellimus, Ristik 7,99 €

Uisuplatsi külastus kahele

10 eurot on piisav, et saaksite koos veeta ilusa talvepäeva kusagil vabas õhus. Kui ilm vähegi lubab, on tore idee oma kaaslane uisutama kutsuda. Jõululaupäevaks võid ette valmistada näiteks isetehtud kinkekaardi lubadusega oma kaaslane uisutama viia. Kui uisutamine ei ole päris teie teema, minge Kadrioru parki jalutama ja hiljem kohvikusse kohupiimakorpi nosima. Ka mõne näituse või muuseumi külastus on tore viis koos aega veeta. Isetehtud kinkekaart on ilmselt üks armsamaid kinke, mida oma kallimale teha saad.

Seotud lood:

Avalikud uisuplatsid Tallinnas

ALLA 25 EURO MAKSVAD KINGID


Fotolõuend

Kingi oma teisele poolele ilus fotolõuend või lihtsalt suurelt välja prinditud pilt teist kahest. Foto võib olla teist kahest, ent ära lase oma loovusel vaid sellega piirduda. Kui sul on fototöötluse peale silma, pane kokku lahe kollaaž või lase fotosalongis välja printida näiteks hoopis foto teie unistuste reisisihtkohast.

45 x 30 cm fotolõuend, Artprint 19,90 €

Mäng

Kui sinu ja su teise poole meelismeelelahutuse hulka kuulub koos videomängude mängimine, näitad oma hoolivust üles, kui kingid teile mõlemale mõne uue laheda mängu. Kui videomängud pole päris see, mõtle laua- või kaardimängude peale. Ka igasugused aardejahid ja elamusmängud on hea koht, kust alustada

Elder Scrolls V Skyrim, 1a.ee 25 €

ALLA 50 EURO MAKSVAD KINGID


Pardel

Pardel on hea kink praktilisele mehele, kes tunneb kõige enam rõõmu kinkidest, mis on ka reaalselt vajalikud. Sama kehtib föönide, juuksekoolutajate ja teiste ilutoodete puhul. Ilmselt tunned sa oma partnerit kõige paremini: kui ta tunneb siiralt rõõmu eelkõige praktiliste kinkide üle, on kaval enne jõule veidi maad kuulata ja oma mõtteid koguda.

Pardel Philips, 1a.ee 49,30 €

Aktiivsusmonitor

Aktiivsusmonitor on ilmselt selle talve hittkingitus. Ent ehkki tegemist on väga populaarse kingivalikuga, näitad selle kingitusega samas hoolivust. Aktiivsusmonitor on hea kink, kui oled kuulnud oma kallimat vingumas selle üle, et peaks end rohkem liigutama ning oma tervise eest rohkem hoolt kandma. 50 eurot on täitsa piisav, et lihtsamate funktsioonidega aktiivsusmonitor poest koju tuua.

MyKronoz aktiivsusmonitor ZeFit 2, Photopoint 49,99 €

ALLA 100 EURO MAKSVAD KINGID


Romantika- või spaapakett

Hea kingitus teile mõlemale on võimalus aeg maha võtta. Olgu see siis ühine pediküürikülastus, massaaž, spaapakett või mõne hotelli romantikapakett, puhkus kulub meile kõigile ära. Kui kaugemale pole mahti sõita, minge kas või lähima spaa mullivanni sulistama.

Romantikapakett Haapsalus, Kingitus.ee 99 €

Droon

Algajale mõeldud droon on hea kingitus, kui su teine pool huvitub foto- ja videokunstist, ent ei ole varem julgenud ühtki sammu ses suunas astuda. Samuti on droonid, seikluskaamerad ja muud sarnased tehnikavidinad tore investeering teie mõlema mälestusse. Kui olete näiteks plaaninud lähitulevikus reisile sõita, on kõiksugused jäädvustamise vahendid eriti lahe kink, kuna sellega investeerid teie mõlema mälestustesse.

Droon Droid Cruise AGMSD1500, Photopoint 99,99 €

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias