ÜLEVAADE | Desovahendite hinnad erinevad poodides kordades, väiksemaid vahendeid pakutakse eriti krõbeda hinnaga

 (66)
Tondiraba jäähall. Juuniorite MM
Foto on illustratiivneFoto: Priit Simson

Mõistagi on väiksemasse ja mugavamasse pakendisse pakendatud desinfitseerimisaine kallim, mõnel juhul isegi kümnetes kordades kallim.

Kõige kallima liitrihinnaga toode on müügil Tradehouse ilukaubamaja e-poes, kus 50 milliliitrise puhastusgeeli eest tuleb välja käia 4,7 eurot, mis esmapilgul ei tundu kuigi palju. Küll aga on summa üüratu, kui mõelda, et toote liitrihinnaks tuleb 94 eurot.

Kõige soodsama kätedesinfitseerija leiab K-rauta e-poest, kus 23.99 euro eest on võimalik saada 4 liitrine kanister puhastavat ainet. See teeb liitrihinnaks 6 eurot, mis ei tundu eelmisega võrreldes kuigi loogiline. Tõenäoliselt on toote sihtgrupiks pigem kauplused ja teenindusasutused, kus aine pannakse üldiseks kasutamiseks.

Kõige levinum suurus praegu saada olevatest desinfitseerimisvahenditest on 500 milliliitrit. Sellise suurusega toodete hinnad varieeruvad vähem, kümne euro ringis liitri kohta. Huvitav on aga see, et täpselt sama toode, Alfa Kem käte desinfitseerimisvahend on kõige soodsamalt müügil Coopi e-poes. Sama toode aga Apotheka ja Südameapteegi e-apteegis maksab vastavalt 26.50 eurot ja 23 eurot liitri kohta. Üks toode Coopis maksab 13.25 eurot ja Apothekas 26.50 eurot.

Seotud lood:

Pakkumisel on ka pindade puhastamiseks mõeldud tooteid, nende hinnad nii suures ulatuses erinevates poodides ei kõigu.

Vaata ja võrdle hindasid tabelis!

Tabelis olevad hinnad ja pakkumised on 16. aprilli seisuga.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias