Ajastu lõpp: veel üks legendaarne ööklubi sulgeb uksed

 (43)
Ajastu lõpp: veel üks legendaarne ööklubi sulgeb uksed
Ööklubi Diva Delfi

Rahvasuus on juba mõnda aega levinud kuuldused, et 14 aastat Kuressaares tegutsenud ööklubi Diva on lõppu leidmas. Kui varem oli juttu detsembrist, siis uue info kohaselt lõpetab asutus tegevuse juba augustis.

“Viimase peo teen sel reedel ning minu teada on viimane üritus Divas 18. augustil,” ütles staažikas diskor Peeter Kukk ajalehele Meie Maa.

Diva programmijuht Kristjan Lillimägi keeldus teema kommenteerimisest, aga klubi omanik Antti Mikael Laine sõnas ärevalt, et tema on sulgemise kohta jutte kuulnud varemgi. “Mina kuulen seda iga päev juba 10 aastat, ikka veel oleme lahti,” kommenteeris ta, lisades sekka veidi vulgaarsemaid väljendeid.

Vaatamata Laine positiivsele suhtumisele on Kuressaare Ööklubi OÜ maksehäirete registris: 18. juuli seisuga on võlgnevust 426 eurot. Päev varem vähendati võlga 2244,07 euro võrra.

Eestit on tänavu tabanud üleüldine klubide sulgemise laine - Võsul lõpetab järgmise hooajaga tegevuse üle kahe aastakümne tegutsenud legendaarne Seitsmes Taevas ja Tartus said sama saatuse osaks pidude meka Atlantis ja Club Tallinn.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias