Balti Jaama Turult saab kauba otse koju tellida

 (11)
Balti Jaama avamisele kogunenud huvilised
Balti Jaama avamisele kogunenud huvilisedFoto: Taavi Sepp

Koroonaviiruse leviku tõttu on viimastel nädalatel toidukaupade tellimine e-poodidest hüppeliselt kasvanud. Ka Balti Jaama Turu e-turu tellimuste hulk on käesoleval nädalal kasvanud mitmekordseks, kuid soovitud kaup jõuab endiselt soovijateni vaid paari päeva jooksul.

„Balti Jaama Turu e-turu kaudu saavad inimesed valida erinevate kauplejate toodete vahel ning vajaliku ostukorvi kokku panna. Teistest jaekettidest eristab e-turgu teistsugune sortiment, pakume eelkõige laia valikut kodumaist ja värsket turukaupa,“ kommenteeris Astri Grupi turundusjuht Matthias Vutt.

Kuna e-turg on üks osa e-keskusest Astri.ee, siis saab klient lisaks turukaubale ka muud kaupa koju tellida. Valikus on üle 330 e-poe ja rohkem kui 250 000 erinevat toodet.

„Praegusel hetkel saame lubada, et toome tellitud kauba kliendile koju kätte paari päeva jooksul. Teeme koostööd erinevate kullerfirmadega ja tuleme tellimuste täitmisega hästi toime. Kõikide tellimuste puhul kehtib kontaktivaba tarne, ehk kuller helistab ette ja jätab kauba kliendi poolt soovitud kohta,“ lisas Vutt.

Balti Jaama Turg pakub kojuvedu iga päev ajavahemikus 11-20. Koju tuuakse kaubad kuni seitsme kilomeetri raadiuses Tallinna kesklinnast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias