Bolt Food laieneb Tartusse, esialgu on toidu tellimine tasuta

 (3)
Bolt Food laieneb Tartusse, esialgu on toidu tellimine tasuta
Bolt Food Bolt

Bolt käivitab tänasest Tartus teenuse Bolt Food, mis võimaldab kasutajatel mobiilirakenduse abil restoranidest toitu tellida.

Esialgu on toidu kohaletoomine Bolt Food rakenduse kaudu tasuta, kliendil tuleb maksta ainult tellitud toitu eest, teatas Bolt pressiteate vahendusel.

"Alustasime Bolt Foodiga selle aasta augustis Tallinnas. Nüüdseks tegutseme lisaks Tallinnale ka Vilniuses ja Tartus. Mul on väga hea meel, et saame pakkuda Bolt Foodi linnades, kus inimesed usaldavad ja kasutavad Bolti," kommenteeris Bolt Foodi Baltikumi juht Dmitri Luchin.

"Meile on oluline pakkuda taskukohast, kiiret ja mugavat teenust kõigile meie kasutajatele ning paremaid teenimisvõimalusi meie juhtidele. Lähtume nendest põhimõtetest ka Bolt Foodi puhul. Teeme koostööd parimate kohalike restoranidega ja toidukohtadega, et kasutajad saaksid leida nii uusi maitseelamusi kui ka enda vanu lemmikuid," lisas Luchin.

Tartust saab kolmas linn, kus ettevõte toidu tellimise teenust pakub. Hetkel saavad kasutajad toitu tellida enam kui 45 restoranist, nende hulgas on näiteks McDonald’s, Kolm Tilli, Uulits, Waksal Express, Kauss ja Fasters.

Tulevikus on plaanis teenust laiendada ka teistesse linnadesse. Ettevalmistused tegevuse alustamiseks käivad ka Lätis, Lõuna-Aafrika Vabariigis ning teistes Euroopa ja Aafrika linnades.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias