Euronicsi kauplused üle Eesti jagavad külastajatele maske

 (4)
Euronics
EuronicsFoto: Ilmar Saabas

Tänasest on taas avatud 17 Euronicsi kauplust üle Eesti. Turvalisemaks ostlemiseks jagab Euronics sissepääsude juures külastajatele näomaske ning lisaks julgustab kauplus ka kohapeal käsi desinfitseerima.

Euronicsi turundusdirektor Kristjan Terase ütles, et Euronics on pakkunud desinfitseerimisvõimalusi avatuks jäänud poodides juba eriolukorra kehtestamisest alates. Täiendavalt otsustas Euronics aga näomaskide kasuks ajal, mil karantiinitingimused võimaldavad kõikide kaupluste taasavamist.

"Oleme julgustanud külastajaid käsi desinfitseerima alates eriolukorra kehtestamisest ja eriolukorra ajal võis täheldada, et kliendid on väga kohusetundlikult seda võimalust kasutanud. Seega jätkame desinfitseerimisvõimaluste pakkumisega ja jagame ka näomaske, et avamisperioodil oleks ostlemine võimalikult turvaline. Jätkuvalt on avatud ka Euronicsi e-pood, kust saab mugavalt ja kontaktivabalt interneti kaudu kaupa osta ning lasta see transportida endale koju või kontorisse," lausus Terase.

Näomaske annavad Euronicsi kaupluse sissepääsude juures külastajatele üle müügikonsultandid, kes juhivad tähelepanu ohutu ostlemise põhimõtetele. Näomaske jagatakse taasavamisperioodil seni, kuni maske jagub.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias