Facebook'i profiile ootab ees uus ja küllaltki häiriv muudatus

 (62)
Mobiiltelefoniga helistamine
Foto: Tanel Meos

Facebook’i kõige uuem arendus toob sotsiaalvõrgustiku kasutajatele peagi võimaluse kasutada profiilipiltide asemel kuni 7-sekundilisi videosid.

Kolmapäeval teatas maailma suurim sotsiaalmeediavõrgustik uuendustest, mis rakendatakse Facebook’i mobiilsele versioonile ja annavad kasutajatele mitmeid erinevaid võimalusi oma profiilide loomisel.

Analoogselt väga populaarsele foto- ning videosõnumite rakendusele Snapchat tahetakse staatilised portreepildid asendada liikuvate videopiltidega, et kasutajad saaksid igal ajahetkel oma emotsioone ning isiklikke päevakajalisi sündmusi jagada. Samuti lisatakse erinev valik filtreid fotode töötlemiseks.

Teise suurema uuendusena tuuakse kasutajateni n-ö ajutised profiilipildid, mille lisamisel saab neile määrata kestvusaja. Nii saab igaüks, kes suundumas nädalaks puhkama, muuta enda profiilipilt seitsmeks päevaks puhkuseteemaliseks, et tuttavad ja sõbrad saaksid su äraolekust aimu.

Lisaks saab tulevikus sarnaselt Twitter’i ülesehitusele lisada oma profiili ülaossa lühike alltekst, mis kokkuvõtvalt kasutajat iseloomustab, ning samasse kohta ilmub inimese enda poolt valitud temaga seotud fotomaterjal.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias