FOTO | Hinnatõusust ei pääse isegi eestlaste lemmikmaiused. Kaubamajas on tänavu müügil eriti krõbeda hinnaga vastlakuklid

 (125)
Maiuste hinnad kaubamajas
Maiuste hinnad kaubamajasLugeja foto

Kolmeeuroste kohvide kõrvale tõusevad nüüd kaheeurosed vastlakuklid. Hinnatõusust ei pääse vast mitte miski.

Tähelepanelik lugeja saatis Kasuliku toimetusele info, et Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas on müügil tõeliselt kallid vastlakuklid, nimelt saab sealt kaks vastlakuklit saab 4,10 euro eest. Kõrval on vastlakukleid meenutavad berliiner maiused, mis maksavad lausa 4,50 eurot.

Vaadates natuke internetis ringi, võib see olla hetkel kõige kallim vastlakukkel, mida müüakse. Prismas saab kõige kallimad kaks vastlakuklit 2,50 euro eest, Selveris maksab neli tükki 2,99 eurot ja mujal põgusalt vaadates kallimat ei leia.

Kaubamaja AS-i turundusspetsialist Mai-Liis Sipria sõnul sõltub Kaubamajas müügil olevate toodete hind suuresti sisseostuhinnast. "Kui hankijad oma hindasid muudavad, siis mõjutab see ka Kaubamaja müügihindasid," põhjendas ta.

"Antud pildile on aga jäänud pisut erilisem valik - Gourmet Clubi vastlakuklid kirsimoosiga ja berliiner vahukoorega (Päts), mis pole traditsiooniline vastlakukkel, vaid suur moosipall vahukoorega," sõnas Sipria.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias