FOTO: Lugeja leidis Rakvere lihapallide hulgast kõike muud kui apetiitse pala

 (57)
Lisatud Rakvere kommentaar!
FOTO: Lugeja leidis Rakvere lihapallide hulgast kõike muud kui apetiitse pala
Lugeja foto

Kasulikule kirjutas murelik lugeja, kes Rakvere lihatööstuse lihapallidega maiustades sealt mitte eriti isuärava pala avastas.

"Avasin just hetk tagasi Rakvere "Lindströmi lihapallid kodujuustutäidisega". Pole kunagi pidanud pettuma Rakvere toodete kvaliteedis, kuid seekord ootas mind ees üllatus. Nimelt oli üks lihapall musta värvi, kivikõva, täiesti söestunud ning ebameeldiva lõhnaga," kirjutas lugeja, kes asja edasi uurima asus.

"Kontrollisin igaks juhuks üle ka teised lihapallid, kuid õnneks rohkem selliseid antud pakist ei leidnud. Kuidas ning mis põhjustel sai selline lihapall pakki sattuda? Ootan kommentaari Rakvere Lihakombinaadilt!" kirjutas lugeja.

Rakvere Lihakombinaadi kvaliteedijuht Anu Kruusimägi vastas Delfile nii nagu ka pettunud tarbijale.

"Vabandame ebameeldivuste pärast ja täname tagasiside eest. Tootmisprotsessis on lihapall takerdunud tootele küpset välimust andvasse õlis küpsetamise vanni ja sealt hiljem koos teiste toodetega uuesti liinile jõudnud. Kahjuks ei ole pakendusseadmel töötav tööline kõrbenud toodet märganud ja seda eemaldanud. Juhtisime töötajate tähelepanu antud juhtumile," ütles Kruusimägi.

Lisaks pakkus firma, et saadab pettunud tarbijale kompensatsioonipaki.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias