FOTOD | Rimi avas Tallinnas oma neljanda väikepoe

 (6)

Rimi avas aadressil Pärnu maantee 139 oma neljanda ekspresspoe, mis kannab nime Karamelli Rimi. Uues kaupluses on müügipinda 270 ruutmeetrit ning valikus üle 2000 toote.

„Tallinna süda- ja vanalinnas asuvad Rimi ekspresspoed on osutunud menukaks nii kohalike kui turistide hulgas,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Arro. „Kauplused asuvad büroo- ja eluhoonete piirkonnas, olles seal töötavatele-elavatele inimestele heaks alternatiiviks nii lõunasöögi võtmisel kui ka pärast tööd kiirelt vajaliku toidukraami muretsemisel. Karamelli Rimi jääb täpselt samasuguse asustusega piirkonda ning sobitub sinna ideaalselt.“

„Meie ekspresskauplused on oma interjöörilt hubased ning tooted väga hoolikalt valitud. Paljud kliendid hindavad seda, et poekülastus oleks kiire ja vajalikud kaubad kergesti leitavad,“ märkis Andrija Arro.

„Ekspresskaupluste puhul näitavad eriti head müüki soojad söögid ning pitsad-saiakesed. Oleme asunud pakkuma ka tööle ruttavatele inimestele hommikupudru ostmise võimalust ning seda kasutatakse usinalt.“

Karamelli Rimis pakutakse hommikuputru, võileibu, kohvi ja laia lõunasöögivalikut, avatud on salatibaar ning soojatoidulett. Kohapeal valmistatakse saiakesi ja pitsasid. Tervisesõbrad leiavad Karamelli Rimist hea valiku puu- ja juurvilju, värskeid mahlu ning „Toitumisnõustaja soovitab“ märgiga tooteid.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias