FOTOD | Vaata, milline näeb välja uuenenud fassaadiga Kristiine keskus! Vanast ilmest pole enam jälgegi

 (20)

Kristiine Keskus läbib uuenduskuuri – varakevadel lõpetati ulatuslikud sisetööd ning peatselt on valmimas keskuse Endla tänava poolne fassaad ja toidutänav Kristiine Road. Vaata, kuidas paigaldati tuntud kaubanduskeskusele uhiuued nimetähed ja milline näeb uus välisilme välja.

Ühes värske välisilmega avab Kristiine Keskus oktoobris uue toidutänava Kristiine Road. Toidutänava avamisega lisandub populaarsesse kaubanduskeskusesse kuus täiendavat toidukohta, kellest nimekaim Kentucky Fried Chicken (KFC), mis avab uksed kuu hiljem - novembris.

KFC-le täiendavalt lisavad toidutänavale atraktiivsust Gustav, MySushi, Hesburger, Kebabi Wabrik ja YumYum. Pärast uuendust on keskuses kokku 15 söögikohta ning toitlustuse ja meelelahutuse osakaal üüritavast pinnast moodustab seejärel kokku 12 protsenti.

Seotud lood:

Kristiine Keskus on üks suurematest kaubanduskeskustest Eestis. Keskuse tuntuimateks ja suurimateks rentnikeks on Eesti suurim Reserved, H&M, Rademar, Sportland, JYSK, Prisma, Apollo ja paljud teised. 2018. aastal avati Kristiines Baltimaade esimene meelelahutuskeskus ja spordibaar O'Learys koos bowling'u-radade ja kinosaaliga.

43 700 ruutmeetrisel äripinnal tegutseb ligikaudu 125 kauplust. Kristiines on 110 erinevat moepoodi ja 15 suurepärast söögikohta. Kristiinet külastab päevas ligikaudu 20 000 inimest ja Keskusel on suur õue-, sise- ja ka katuseparkla.

Citycon on Põhjamaade kaubanduskeskuste arendaja ja kinnisvara investeerimisfirma. Koos Kristiine Keskusega omab ja haldab Citycon üle 40 kaubanduskeskuse Soomes, Rootsis, Norras, Taanis ja Eestis.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias