FOTOD | Vanalinnas kerkivad väliterrassid, kriis on sundinud krõbedaid hindu tunduvalt langetama

 (155)
Vanalinnas 27.04.2020
Vanalinnas 27.04.2020Foto: Andres Putting

Kui tavaliselt kihavad Tallinna vanalinna lokaalide terrassid esimeste kevadiste ilmadega turistidest, siis tänane vaatepilt on hoopis kurvem. Mitmed restoranid on hindu muutnud, kuna need päevad, mil sai Raekoja platsil pooleliitrise õlle eest pea kümme eurot küsida, on läbi.

Vanalinnas võis märgata seda, et restoranid ja kohvikud valmistuvad aktiivselt terrassihooaja alguseks.

Kui aasta tagasi võisid julgemad kaupmehed Raekoja platsis turistidelt pooleliitrise Saku Originaali või muu lihtsa "rahvaõlle" eest küsida pea kümme eurot, siis praegune kriis on sundinud vanalinnas tegutsevaid lokaale enda hinnakirja korrigeerima.

Asutused püüavad kliente meelitada odavate pannkookide, kokteilide ja veiniga. Mõned restoranid on menüüs lihtsalt mõned hinnad üle kleepinud.

Vaata lähemalt galeriist, kui palju hindu on langetatud!


Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias