HINNAVÕRDLUS | Mis toidupood pakub õhtutundidel valmistoidule ja pagaritoodetele kõige vägevamat soodustust?

 (53)
Valmistoit
ValmistoitFoto: Rauno Volmar

Mitu poeketti ei tee pagaritoodetele ja valmistoidule õhtuti soodustust, kuna nende väitel suurt ülejääki kauplustes ei teki.

Eile andis Prisma teada, et "parim enne" tähtaega ületavad tooted saavad külge samal päeval alates kella 20.00-st 60% soodustuse. Kasuliku toimetus otsustas selle peale uurida, millised soodustused kehtivad õhtutundidel aga pagaritoodetele ja valmistoitudele.

Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots vastas, et õhtust saiakeste soodustust Prismas pole. "Kuna kohapealne küpsetamine annab meile võimaluse päeva jooksul küpsetavate saiakeste hulka vastavalt vajadusele planeerida ning seeläbi tagada olukord, kus küpsetame optimaalse koguse ning ülejääki ei teki," sõnas ta.

Ka Rimi vastus oli sarnane. "Me ei hinda valmistoitu õhtuti alla, sest seda jääb väga vähe üle. Oleme suutnud tellitavate kogused üsna täpseks rihtida. Kui mõnel pool jääbki rohkem üle, saavad nad ühekordse allahindluse teha," ütles keti pressiesindaja Katrin Bats.

Maximas on allahindlus sama päeva säilivustähtajaga toodetele 30% ulatuses ning juba alates kella 16 on allahindlusprotsendiks 50.

Selveris on võimalik õhtutundidel samuti soodustust saada. Selveri kommunikatsioonijuht Rivo Veski sõnul müüakse Selveris pagarileti tooteid 50% allahindlusega üks tund kuni kaks tundi enne kaupluse sulgemist, sõltuvalt piirkonnast ja kauplusest. "Sama suur allahindlus kehtib ka kulinaarialetis müüdavatele taaskuumutatud kala- ja lihatoodetele ning kondiitrileti toodetele kuni kaks tundi enne kaupluse sulgemist (samuti sõltuv piirkonnast ja kauplusest). Allahindlus rakendub automaatselt kassas," ütles Veski.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias