Indias kivirünnaku alla sattunud eestlaste kulud katab kindlustus

 (2)
Indias kivirünnaku alla sattunud eestlaste kulud katab kindlustus
Foto: Scanpix

Indias 1. detsembri õhtul kivirünnaku alla sattunud kahe Eesti turisti ravi- ja transpordikulud katab PZU Kindlustus. Hetkel viibivad isikud ravil erahaiglas ning PZU on väljastanud haiglale vajaliku garantiikirja kulude tasumise kohta.

„Mõlemal eestlasel on sõlmitud PZU-s reisikindlustuse leping, kus meditsiiniabi kindlustussumma inimese kohta on 70 000 eurot. Koos Eesti välisministeeriumiga tegutseb PZU selle nimel, et kannatanud saaksid vajalikku ravi ning neil oleks võimalik peatselt kodumaale pöörduda," ütles PZU Kindlustuse reisikindlustuse riskijuht Kaja Pukk.

Pukk rõhutas, et reisikindlustuse sõlmimine on alati vajalik ning peab olema reisiplaneerimises loomulik osa. Kindlustussummad tuleb eriti hoolikalt ja kaalutletult läbi mõelda pikemate, kallimate ja eksootilisemate reiside puhul, kuna reisil tekkida võivate terviseprobleemide või õnnetuste ravi osutub sageli väga kulukaks. Kopsakaid arveid võivad tuua ka pagasiga seotud kahjud ja transpordi hilinemisest või ärajäämisest tulenevad probleemid.

Tallinna lennujaamast reisi alustavad saavad osta PZU reisikindlustuse lennujaama infopunktist, mis asub väljuvate lendude saalis. PZU pakub oma klientidele reisikindlustust alates 2011. aasta maist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias