Kasuta võimalust! Tallinna korteriomanikud saavad linnavalitsuses kolme kuu vältel tasuta õigusabi


Raamatupidaja
Foto on illustratiivne.Foto: Hendrik Osula

Eesti Õigusbüroo koostöös Tallinna Linnavalitsusega pakub oktoobrist aasta lõpuni tasuta õigusabi Tallinna korteriühistute juhatustele ning korteriomanikele. Õigusabi saab kogenud Eesti Õigusbüroo juristilt nii eelregistreerimisega kui ka kohapeal elava järjekorra alusel Tallinna Linnavalitsuse infosaalis Vabaduse Väljak 7. Jurist on kohapeal olemas kolmel tööpäeval nädalas ning nõustamine on kõigile tasuta.

Projekti eesmärgiks on suurendada korteriühistute juhatuse liikmete ja korteriomanike haldussuutlikust ning õigusteadlikkust. Lisaks kohapealsele nõustamisele saab eelregistreerimisel kutsuda Eesti Õigusbüroo juristi ka korteriomanike üldkoosolekutele ning ka selle eest tasu ei küsita.

Juristi peamiseks ülesandeks on korteriomanike ja korteriühistu juhatuse liikmete nõustamine ning nendevaheliste vaidluste lahendamine. Nõustamine toimub nii eesti kui ka vene keeles.

Tasuta õigusabi pakutakse 1. oktoobrist kuni aasta lõpuni Vabaduse Väljak 7 infosaalis järgmistel nädalapäevadel ning kellaaegadel:

  • Esmaspäeval 9-12
  • Teisipäeval 9-12 ja 13-17
  • Neljapäeval 13-17

Juristi vastuvõtule saab end registreerida argipäeviti kell 9-17 telefonile 6 871 223 helistades.

Eesti Õigusbüroo on 2,5 aasta jooksul õigusabi jaganud enam kui 20 000 inimesele, korteriühistud on Eesti Õigusbüroolt abi saanud ligi 700 korral.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias