Korteriomanike õudusunenägu: noored pidutsejad lagastavad külaliskortereid eriti võigaste tegudega

 (185)
Korteriomanike õudusunenägu: noored pidutsejad lagastavad külaliskortereid eriti võigaste tegudega
Foto on illustreeriv.Foto: Vida Press

Noorte seas on levimas uus käitumismuster, mis navigeerib takistuste vahel, mis seisavad nende ja peopanemise vahel – ausa näoga renditakse külaliskorter, omanikku võib aga hiljem ees oodata risustatud elupaik.

“Andsin korterivõtmed 22. detsembril üle viisakatele noortele, kes tundusid igati mõistlikud. Järgmisel päeval selgus, et korteris oli maha peetud suurem jooming, mille käigus oli lõhutud ja lagastatud. Tegin kohale minnes selgeks, et nüüd läheb ja võtab automaadist raha välja, sest reegleid on rikutud,” rääkis Saarte Häälele Kuressaares asuva külaliskorteri pidaja.

Selle asemel, et oma sigadusi viisakalt tunnistada, lükati naine ukse eest. “Ütlesin, et muusikavõimendi jääb niikauaks siia, kuni raha tood, et oleks põhjus naasta. Võimendi on siiamaani minu käes. Mu number blokeeriti ka ära,” ütles omanik.

Pummelungi tõttu pidi korteriomanik naabritele kompensatsiooni maksma ning muuseas selgus, et üks piduline oli parklas ennast häbitult rahuldanud.

Muuseas selgus, et üks piduline oli parklas ennast häbitult rahuldanud.

Teises juhtumis avaldub sama käekiri — tehti broneering 6.–7. jaanuarile, peeti pidu, mindi minema. Korteri perenaise sõnul ootas teda ees täissuitsetatud ja alkoholist kleepuva põrandaga korter, kust pigihais pole tänaseni kadunud.

Seotud lood:

Kuressaare politseijaoskonna piirkonnavanem Meelis Juhandi sõnas, et nii rentija kui ka rendile andja huvide kaitsmiseks on oluline sõlmida omavahel kirjalik leping. Arusaamatuste vältimiseks on hea enne rendipinna kasutusse andmist fikseerida ruumi ja seal olevate asjade seisukord.

Refereeritud artikli täisteksti loe Saarte Häälest.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias