Pererestoran pakkus vinguvale kliendile lohutuskingiks peenisekujulisi ekleere

 (95)
Peenisekujulised ekleerid
Peenisekujulised ekleeridFacebook

Haaberstis asuvat pererestorani 22 Family Resto külastanud Mihhail sai üllatuse osaliseks, kui restoran kommenteeris Facebooki lehele kirjutatud halba arvustust põneva pakkumisega: tulge tagasi, pakume teile karbitäie ekleere. See tunduks toreda žestina, kui välja arvata üks väike detail: ekleerid olid peenisekujulised.

Restoranis 22 Family Resto käinud Mihhail andis toidukohale Facebooki arvustuses kaks tärni ja kirjutas, et restoran jättis talle säästuka mulje.

"Menüüst kukkusid lehed välja ja mõnele külalisele antud menüüd olid lausa kokku sidumata," kurjustas Mihhail.

Mihhail ei olnud rahul ka teenindusega. "Meid teenindanud tüdruk naeratas, aga see oli ainus boonus. Kui kolm inimest tuleb einestama, kas nad ei võiks mitte toitu samal ajal kätte saada?" küsis ta.

Tema sõnul olid ka portsjonid väga väikesed ja teenindajad eksisid etiketi vastu.

Restoran vastas kliendi arvustusele Facebookis ja avaldas kurvastust, et klient ei jäänud teenindusega rahule ning pakkus lohutuskingituseks karbitäit ekleere. Šokolaadiga kaetud magusroal oli aga üks kiiks: need olid peenisekujulised.

"Me võtame arvesse kõiki teie märkuseid ja anname endast kõik, et midagi sellist enam ei juhtuks. Et hüvitada oma puudujääk, pakume teile imelisi ekleere. Tulge, need ootavad teid!"

Postituse alla oli lisatud pilt, kus oli näha peenisekujulisi ekleere.

Seotud lood:

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias