Põhja läinud e-pood Reset trikitab, firmal on nüüd uus nimi

 (19)
Reset.ee on sulgenud uksed nii kontoris kui ka veebis, tarbijakaitse poole on pöördunud kümneid pahaseid kliente.
Reset.ee on sulgenud uksed nii kontoris kui ka veebis, tarbijakaitse poole on pöördunud kümneid pahaseid kliente.Foto: Repro

Sel nädalal lõpetas ootamatult tegevuse e-pood Reset, kes on juba pikemat aega olnud TTJA mustas nimekirjas. Nüüd teatab TTJA, et e-pood on äriregistris enda nime muutnud. See on oluline informatsioon inimestele, kes on kauba ostnud järelmaksuga, aga pole seda veel kätte saanud.

"Oluline info kõigile tarbijatele, kes on ostnud veebipoest reset.ee kauba järelmaksuga, aga ei ole veel kaupa kätte saanud!
Vahepeal on Reset Eesti muutnud äriregistris oma ärinime ning uueks ärinimeks on OÜ HHLP. Tänaseks on saanud siiski selgeks, et kui tarbija ostis kauba järelmaksuga, aga ei ole veel kaupa kätte saanud, siis saab ta lepingust taganeda," teatab TTJA Facebookis.

"Selleks tuleb esitada taganemisavaldus OÜ HHLP-le (märkida ära, et endisele Reset Eesti OÜ-le) ning saata see nii aadressile info@reset.ee kui ka hhlpcompany@gmail.com. Seejärel tuleb taganemisavalduse koopia edastada tarbijakrediidi pakkujale, kes TTJA info kohaselt on ESTO AS."

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias