Populaarne Poola odavpoekett laieneb Eestisse, esimene kauplus avatakse juunis

 (23)
Pepco pood
Pepco poodPepco

Jaemüügikett Pepco, mis praegu tegutseb mitmetes Kesk-Euroopa riikides, laieneb Eestisse ja kavatseb oma esimesed kauplused siin avada juba 2018. aasta juunis. Kauplustesse hakatakse personali värbama veebruaris. Jaekett kavatseb esimese aastaga Eestis avada 13 kauplust ja suurendada kaupluste arvu 2020. aasta lõpuks 26ni.

Pepco on Euroopa jaemüügikett, mis pakub oma klientidele soodsa hinnaga rõivaid ja kodukaupu. Hetkel on ettevõttel üle 1300 kaupluse Tšehhis, Horvaatias, Ungaris, Poolas, Slovakkias, Sloveenias, Rumeenias ja Leedus. Märtsis kavatseb Pepco avada oma esimese poe Lätis.

"Meil on väga hea meel teatada, et Pepco laieneb veel ühte Balti riiki. Alates juunist saavad Eesti kliendid külastada meie kauplusi ja saada osa meie suvepakkumistest. Oleme kindlad, et meie tooted pälvivad kohalike klientide huvi. Ühtlasi ootame koostööle kõiki, kes samuti soovivad pakkuda klientidele parimaid ostuvõimalusi madalaima hinnaga ja jagavad selliseid meie jaoks väga olulisi väärtusi nagu austus, ausus, koostöö, arendamine ja entusiasm," ütleb ettevõtte Kesk- ja Ida-Euroopa juht Marcin Stanko.

Tallinnas kavatseb Pepco avada oma esimese kaupluse käesoleva aasta juunis. Esimesel tegevusaastal kavatseb ettevõte avada Eestis 13 kauplust ja suurendada kaupluste arvu 2020. aasta lõpuks 26ni. PEPCO kauplused hakkavad asuma üle Eesti, peamiselt rohkem kui 10 tuhande elanikuga linnades. Aastaks 2020 peaks ettevõte Eestis andma tööd rohkem kui 200 inimesele. Ühtlasi kutsub ettevõte koostööle kinnisvaraomanikke, kellel on huvi pikaajaliselt välja rentida äripindu suurusega ligi 500 m2.

Pepco kauplused müüvad meeste-, naiste- ja lasteriideid, aluspesu, aksessuaare, mänguasju, kodukaupu, kodutekstiili jms. Ettevõtte sortimendist moodustavad rõivad, kingad ja aluspesu ligi 60% ja ülejäänu on üldkaubad.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias