Postkontorid muudavad erandkorras detsembrikuuks lahtiolekuaegasid

 (1)
Jõuluootus Tallinnas
Foto: Priit Simson

Postkontorid on jõulukuul avatud ka õhtuti ning pühapäeval, et kõik jõulukaardid- ja pakid saaksid õigel ajal teele pandud.

Detsembrikuus on suuremad postkontorid avatud tavapärasest kauem. 47 postkontorit üle Eesti on pikemalt avatud nii tööpäevadel kui ka nädalavahetustel. Samuti on mitmed postkontorid erandkorras avatud ka pühapäeviti.

Postkontor on nädala sees avatud lausa kella kümneni õhtul

Eesti Posti jaeäri üksuse juhi Pille Kauberi sõnul jätavad pikemad lahtiolekuajad võimaluse külastada postkontorit ka õhtuti pärast tööpäeva või nädalavahetusel. „Me soovime, et ükski kingipakk või jõulukaart ei jääks saatmata pelgalt seetõttu, et postkontor pole piisavalt kaua avatud. Seega otsustasimegi suuremad postkontorid avada ka õhtustel aegadel ning pühapäevadel,“ selgitas Kauber.

Näiteks endises postimajas asuv Tallinna postkontor on detsembris tööpäevadel avatud hommikul kaheksast kuni õhtul kella kümneni ning nädalavahetustel üheksast kuueni. Kõige täpsema ning ajakohasema info konkreetse postkontori lahtiolekuaegade kohta leiab aga Omniva kodulehelt (https://www.omniva.ee/abi/kaart) .

Detsembris on postkontorites pikad järjekorrad ja rohkem tööd

Kuna jõulukuul on postkontorid väga populaarsed ning paki- ning kirjamahud pea kahekordsed, siis jääb Kauber lootma ka klientide mõistvale suhtumisele. „Töötame jõulukuul ka suurtemates koosseisudes ning kõik klienditeenindajad annavad endast parima, et kõik kliendid saaksid võimalikult kiiresti teenindatud,“ kinnitas ta.

Kes aga jõulumöllu postkontorites vältida soovib, saab oma saadetised teele panna Omniva pakiautomaatidest, mis on ligipääsetavad ning avatud ööpäevaringselt.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias