Prisma viis oma lojaalsusprogrammi süsteemi sisse muudatuse, mis vähendab märgatavalt napsisõprade kogutud boonust

 (66)
Täiendatud Prisma kommentaariga kl 11.55
Iseteeninduskassad
Foto: Madis Veltman

Muudatus mõjutab kõige enam neid, kes ostavad palju alkoholi- või tubakatooteid.

Prisma annab teada, et alates 1. märtsist hakkavad kehtima Prisma kontol uued kasutajatingimused. "Prisma konto boonuseid enam koguda ega kasutada ühegi tubaka- või alkoholitootega," seisab teadaandes.

Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots selgitab, et peamine põhjus muudatuse tegemiseks on Soome seadusandluse muutumine, mistõttu ei saa Soome ega Eesti Prismades ei S-etukorti ega KONTO jaoks registreeritud ID kaardiga enam alkoholi ega tubakatoodete eest boonuseid koguda ega kasutada.

"Väga oluline on meile ka sotsiaalne vastutus selles teemas, peremarketi kontseptsioon, mis väärtustab tervet inimest ja kvaliteetset elu," lisas ta.

Soomes muutus seadus tubakatoodete eest antavate boonuste osas juba kaks aastat tagasi, uus seadus puudutab just alkoholi.

Prisma konto on Prisma Eesti kauplustes rakendatav püsiklientide lojaalsusprogramm. Kontoga liitumine on tasuta ning liikmed koguvad oma kontole boonuspunkte, mida saab hiljem kasutada Prisma peremarketites ostude eest tasumisel.

Boonuspunktide hulk, mida igu kuu kontole kogud, sõltub sinu eelmise kuu Prismas sooritatud ostude summast. Mida suurema summa eest kaupa ostad, seda suurema protsendi järgi sinu Prisma Kontole järgmise kuu alguses boonust arvutatakse. Konto kasutajad saavad tagasi kuni 5% ostusummast.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias