Rakvere tõi turule uudse ahjus küpsetatud pasteedi

 (4)
Rakvere tõi turule uudse ahjus küpsetatud pasteedi
Foto: Rakvere lihatööstus

Rakvere lihakombinaat lisas sortimenti kaks uut pasteeti - klassikalise määrdepasteedi ja turul ainulaadse ahjus küpsetatud pasteedi rõõsa koorega. Mõlemad pasteedid on pakendatud mugavasse taassuletavasse karpi.

Karbipakendis pasteete ei ole Rakvere sortimendis mitu aastat olnud. Kuna pasteedil on alati olnud oma koht eestlaste jõululaual, tõi Rakvere lisaks olemasolevatele batoonpakendis pasteetidele ja saiakattele turule uudsed karpi pakendatud pasteedid just jõulueelsel ajal.

Uued pasteedid - määrdepasteet ja küpsetatud maksapasteet rõõsa koorega - on pakendatud mugavasse taassuletavasse karpi.

Kuna karpi saab pärast avamist uuesti sulgeda, püsib pasteet kauem värske. Küpsetatud maksapasteedi karbis on lisaks ka fooliumist ahjuvorm, milles pasteet ahjus küpsetati.

Turul täiesti uus toode - Küpsetatud maksapasteet rõõsa koorega - sisaldab lisaks seamaksale ka ehtsat rõõska koort, mis muudab võileivakatte imeliselt kreemjaks.

Võileibade ja suupistete valmistamiseks sobiv uus karbis määrdepasteet on klassikaline maksapasteet, millele annab hea maitse seamaks.

Foto: Rakvere lihatööstus
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias