Rehvivahetus tuli ootamatult ning tõi kaasa pikad järjekorrad

 (10)
Assistor
Foto: Priit Simson

Nädalavahetusel saabunud esimene libedus, sellega kaasnev nulli ümbruses üles-alla kõikuv ööpäevane õhutemperatuur ja lähenev detsember on rehvivahetuse töökodades tekitanud pikad järjekorrad.

Kuressaares Kaare tänaval OÜ Saare Rehvikojas ei olnud eile võimalik rehvivahetusega jutule pääseda ning ka tänaseks on kõik ajad broneeritud. Alles homseks sai soovi korral ette registreerida, kirjutab tänane Meie Maa.

Talli tänaval OSI Rehv töökojas oli esmaspäeva hommikul võimalik veel neljapäevaks ja reedeks autole rehvivahetust saada, kuid lõunaks olukord muutus.

"Järjekord ulatub järgmise nädala esmaspäevani. 1. detsember on tulemas. Inimesed kipuvad viimasele hetkele jätma," öeldi OSI Rehvist. Ei ole ka ime, sest alates 1. detsembrist on talverehvide kasutamine sõidukitel kohustuslik.

Marientali teel Everfronti rehviäris sai eile tänaseks broneerida mõned üksikud kellaajad. Kui enamik töökodasid küsivad plekkvelgedel (teras) rehvide vahetamise ja valuvelgedel (alumiinium) vahetamise eest rehvi läbimõõdust sõltumata kindlaid hindasid, siis Everfrontis tehakse selle koha peal vahet.

"Mida suuremaks läheb diameeter, seda keerulisem on rehve tasakaalustada," põhjendati Everfrontist.

Refereeritud artikli täisteksti loe Meie Maast.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias