SmartLynxi kingitus koolivaheajaks: Sharm el Sheikhi sõitvad pered on Tallinna lennujaamas lõksus, lennu väljumine lükati mitu tundi õhtusse

 (72)
SmartLynxi kingitus koolivaheajaks: Sharm el Sheikhi sõitvad pered on Tallinna lennujaamas lõksus, lennu väljumine lükati mitu tundi õhtusse
Foto: Lugeja pilt

Sharm el Sheikhi puhkama sõitvaid Eesti peresid ootas lennujaama saabudes ebameeldiv üllatus: lend lükati mitu tundi edasi.

Täna Tallinna lennujaamast kell 15 Egiptuse kuurorti Sharm el Sheikhi väljuma pidanud SmartLynxi tšarterlend lükati 6 tundi ja 20 minutit hilisemale väljumisajale.

Esialgse info kohaselt on edasilükkamise põhjuseks lennuki tehniline rike.

Novatoursi kaudu oma perele reisi ostnud Liis (nimi muudetud - toim) ütles lennujaamas ebameeldivat uudist kuuldes, et kuigi reisijatele jagati toiduvautšerid, polnud selleks hetkeks Novatoursilt endalt veel lennu viibimise kohta mingit informatsiooni saabunud.

Foto: Lugeja pilt

Alles poolteist tundi hiljem teavitas Novatours oma kliente lennu uuest väljumisajast kell 21.20.

"Seitse tundi lennujaamas koos lastega on ikka päris pikk aeg ja pole sugugi mitte see puhkuse algus, mida me ette kujutasime," ütles reisija Liis.

Seotud lood:

"Eriti mudilase ja imikuga reisides on väga nõme nii pikalt lennujaamas oodata. Sellepärast me Novatoursi kui siiani võrdlemisi usaldusväärse reisifirma valisimegi," ütles Liis lisaks.

SmartLynx, kes on Novatoursi reiside lennupartner, ütles Delfile, et annab peagi uue info, miks lend nii palju edasi lükkub ning kuidas see reisijatele hüvitatakse.

SmartLynxi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Ilva Priedniece ütles Delfile, et kõnealune lend nr MYX589 Sharm el Sheikhi pidi väljuma kell 3 päeval, kuid lükkus edasi kuus tundi ja 20 minutit tehnilistel põhjustel.

"Reisijaid on informeeritud. Me oleme reisijatele võimaldanud hotellitoad ja tasuta toidukorrad, samuti takso kupongid neile reisijatele, kes seda vajasid. Vabandame väga kõigi tekkinud ebamugavuste pärast," edastas Priedniece.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias