Solarise keskuse Vapiano, Lido ja Hesburger läbivad uuenduskuuri, mille ajaks söögikohad suletakse

 (3)
Solarise keskuse Vapiano, Lido ja Hesburger läbivad uuenduskuuri, mille ajaks söögikohad suletakse
Foto on illustratiivneFoto: Andres Putting

Tänasest kuni märtsi keskpaigani toimuvad Solaris keskuse teisel korruse ümberehitustööd, mille tõttu suletakse ajutiselt Hesburger, Vapiano ja Lido restoranid. Kõik teised kauplused, kinod ja toidukohad jäävad külastajatele avatuks.

Ehituse projektijuhi Harro Rannametsa kinnitusel tagatakse ligipääs teisel korrusel asuvatesse poodisesse, toidukohtadesse ja kinodesse keskuses asuvate treppide kaudu.

“Ehitustööde tulemusena saavad Vapiano ja Lido restoranid endale lisakorrused ning kaasaegse skandinaavialiku sisekujunduse, mis on jätkuks esimesel korrusel asuvale Eesti suurimale disainitänevale,” selgitas Rannamets. Lidos hakkab varasema 350 koha asemel olema üle 400 kohta ning Vapianos 320 kohta.

Uueneva restorani- ja meelelehutuskorruse ehitustööde kogumaksumus on ligi neli miljonit eurot ja see hõlmab endas nii keskuse üldala kui ka toidukohtade uuendamist. Teise korruse sisekujunduslahenduse autor on Taavi Aunre, kes on viimaste aastatel loonud ja kujundanud paljude populaarsete restoranide ning meelelahutuskohtade ruume.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias