Solarise toidupoel on oma püsiklientidele halb uudis

 (32)
Solaris-pressituur
Foto: Andres Putting

Solarise toidupood otsustas oma kliendikaardi programmis läbi viia muudatuse, mille järgi soodustust edaspidi ei saa, kui ostusumma jääb alla 10 euro.

ABC Supermarketsi alla kuuluv Solarise toidupoes, mille sõsarkauplusteks on Comarket ja Delice, kehtib kõrvuti mitu kliendikaarti - ABC Supermarketsi, Solarise ning ClubOne kleindikaart.

Solarise keskuse turunduse projektijuhi Paula Toomeli selgitusel puudutab muudatus ainult toidupoodi. „Teistes Solarise kauplustes ja toidukohtades, kus kaart kehtib, piiranguid ei ole ja klientidele on jätkuvalt kaubad 5 protsenti soodsamad," kinnitab Toomel.

AS-i ABC Supermarkets reklaamijuht Kristel Seer otsest vastust ei andnud, miks soodustuse eelduseks kehtestati vähemalt 10-eurone ostuarve. „Soodustuse miinimumpiir kehtestati Club One ja Solaris Club kaardile Solarise toidupoes ühtlustamaks meie koostööpartnerite kliendikaartide ja ABC sooduskaartide tingimusi," ütles Seer.

Küsimusele, kas Solarise toidupood ei karda, et senised kliendid hakkavad soodustuse langedes eelistama konkurenti - Tallinna kaubamaja toidumaailma (kus muuhulgas kehtib sarnaselt Solarise toidupoele Club One'i soodustus), vastas Seer, et see on iga kliendi enda otsustada.

„Klientidel on vaba valik otsustada, kus nad ostlevad. Meil on pakkuda lisaks Solarise kliendikaartidele ka ABC Supermarketsi kliendikaart, kus ei ole ostumiinimumi nõuet soodustuse saamiseks, seega konkurentsis me alla ei jää," lisas Seer.

Küll aga saab ABC Supermarketsi kliendikaardiga Solarise poes 3 protsenti soodustust, Toidumaailmas Partnerkaardiga 5 protsenti.

ClubOne ning Solarise Club kaartidega saab edaspidi Solarise toidupoes ostudelt 5-protsendilist soodustust alates 10-euroselt ostusummalt. Sama kehtib ka ABC Hõbekaardi kohta. Ostusumma miinimumi pole tavalisel ABC Supermarketsi kliendikaardil, millega saab ostudelt 3-protsendilist soodustust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias