Tallinna neljas Burger Kingi söögikoht tuleb Lasnamäe Centrumisse

 (6)
Burger King avamine Tallink Star laeval
Burger King avamine Tallink Star laevalFoto: Madis Veltman

Tallink Grupp avab Tallinna neljanda Burger King restorani juunis Lasnamäe Centrumis. Enne Lasnamäed teeb burgerikuningas uksed lahti aprillis Rocca al Mare keskuses ning mais Balti jaama ootepaviljonis ja Ülemiste keskuses. Ainuüksi nelja esimese restoraniga tekitatakse Eestis juurde 80 uut töökohta.

“Restoranide sihtkohti oleme projekti algusest saadik valinud suure hoole ja tähelepanuga ning koos Lasnamäe Centrumi restoraniga oleme katnud ära Tallinna kõige olulisemad sihtpunktid: Tallinna suurima piirkonnakeskuse Haabersti ja Rocca al Mare, kiirelt areneva Ülemiste City ja lennujaama, noorte seas populaarse Kalamaja ja Balti jaama ning nüüd ka Tallinna suurima linnajao Lasnamäe. Uued restoranid hakkavad piirkonniti elavdama nii kohalikku kaubandus- kui tööturgu,” sõnas Tallink Grupi kaldakaubanduse juht ning Burger Kingi frantsiisi maaletoomise projektijuht Katre Kõvask.

Seotud lood:

Lasnamäe Centrumi Burger Kingi restoran hakkab paiknema keskuse peasissepääsu juures ning on avatud igapäevaselt. Kokku avab Tallink Grupp Baltikumis 2020. aastal vähemalt kaheksa Burger Kingi restorani, neist neli Tallinnas.

“Meil on väga hea meel, et üks neljast esimesest Burger King restoranidest avatakse Lasnamäe Centrumis ja sellega tekib suurepärane võimalus pakkuda külastajatele rohkem maitseelamusi ja veel üht kohta, kus perega aega veeta," ütles Lasnamäe Centrumit haldava Capfieldi juhatuse liige Ruben Gornischeff. „See projekt on osa mitmest positiivsest muudatusest keskuse üürnike vahetusega sellel aastal, millega muudame keskuse atraktiivsemaks, tuues sinna mitmed uued rahvusvahelised brändid.“

„Lisaks ikoonilisele Whopperile ning laiale valikule kana- ja kalaburgeritele leiavad Burger Kingi menüüst oma lemmiku ka näiteks halloumi-burgeri sõbrad. Samuti on menüüs taimsema toidu sõpradele mõeldud salativalik ning kõige väiksematele pereliikmetele on loodud eraldi lastemenüü,“ lisas Kõvask.

Seoses mitmete kuulsa restoraniketi esinduste avamisega Tallinnas, otsib Burger Kingi meeskond oma ridadesse kolleege, kes soovivad ennast kiirtoidumaailma troonile seada ja endale ühe põneva tööampsu napsata. Esimesi töötajaid hakatakse koolitama juba lähinädalatel, kuid veel ei ole hilja avaldust saata ja Burger Kingi indu täis töötajaskonnaga liituda. Tööpakkumised leiab Burger kingi veebilehelt.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias