Tanklakliendi elu muutub Statoili uue lahendusega veelgi lihtsamaks

 (23)
Haapsalu maantee ääres
Foto: Ilmar Saabas, Ekspress Meedia

Statoili teenindusjaamade tankimisalal paiknevatest makseautomaatidest saab tänasest lisaks kütuse eest tasumisele maksta ka klaasipesuvedeliku ja kaminapuude eest.

"Võime öelda, et meie tankimisalal olevad makseautomaadid muutusid iseteeninduskassadeks - kui varem sai klient poodi sisenemata soetada vaid kütust, siis nüüdsest on tal võimalik sama kiirelt ja mugavalt osta ka klaasipesuvedelikku ning kaminapuid, mille väljapanekud asuvad kohe poe ees," selgitas Statoili kaubamärgi all teenindusjaamasid ja mugavuspoode opereeriva Circle K Eesti ASi turundusdirektor Diana Veigel.

Selleks, et osta puid ja klaasipesuvedelikku, peab klient enne tankimist kinnitama makseautomaadis soovi lisatooteid osta, seejärel saab alustada ka tankimisega.

Lisatoodete valimisel prinditakse kliendile välja ostukinnitus ja lisaostu sooritamist tankuris näeb kassast ka Statoili klienditeenindaja. Klient saab aknapesuvedeliku ja puud ise mugavalt kohe poe eest tankimise ajal autosse panna ilma poodi sisenemata.

"Testisime seda võimalust kahel eelneval nädalal Tallinnas Mustamäe, Sikupilli ja Laagri teenindusjaamade tankimisala makseautomaatides ning klientide tagasiside oli väga positiivne - klientidele meeldis selline innovatsioon ning otsustasime laiendada tankimisalal lisatoodete ostmise võimalust kõikidesse Statoili teenindusjaamadesse," lisas Veigel.

Statoil täisteenindusjaamades on kõik kütusetankurid varustatud makseautomaatidega mis annavad kliendile võimaluse valida, kas maksta kütuse eest kohe tankuri juures või siis poes.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias