Tartu kesklinnas avas uksed Maxima XX supermarket

 (15)
Annelinna Maxima XX avamine
Annelinna Maxima XX avamineFoto: Argo Ingver

Tartu Zeppelini keskuses avas täna uksed Maxima XX kauplus, mille müügisaal on pärast pooleaastast ehitusperioodi suurenenud poole võrra ning uuendusena asub kaupluses nii kohvinurk kui ka ulatuslik snäkkide- ja valmistoidulett.

Pea pool aastat kestnud põhjalike ehitustööde käigus oleme oma Zeppelini kaubanduskeskuses asuvale supermarketile andnud täiesti uue näo ja sisu. Müügisaal on suurenenud pea poole võrra ning nüüdsest mahutab see kokku üle paarikümne tuhande erineva toidu- ja kodukaupade toodet,” lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas. Vastavatud kaupluses on kokku 2665 m2 müügipinda.

“Teistest, meie Maxima XX kauplustest erineb Zeppelini keskuse pood iseäranis väga laia ja küllusliku valmistoitude valiku ning kaupluses asuva kohviku poolest. Lisaks olme- ja igapäevastele toidukaupadele, saavad soovijad poest mugavalt ning kiiresti ka kohvi või kiire söögipala kaasa osta,“ lisas Edvinas Volkas. „Klientide tagasiside ja ostustatistika näitab, et inimesed eelistavad üha enam kiiret, aga maitsvat valmistoitu ehk nn kvaliteetseid food-to-go tooteid. Seega pakume kaupluses ka mitmeid uudseid tooteid nagu erineva täidisega kartuli hot dog’id või minitšeburekid, salatid või juustupallid.“

Seotud lood:

Zeppelini keskuse Maximas on mugavaks ja kiireks ostu sooritamiseks kaks sissepääsu, digitaalsed infoekraanid ning tavakassade kõrval 10 iseteeninduskassat. „Zeppelini kaupluse disainimisel oleme silmas pidanud kliendimugavust ja ostukiirust. Avaras müügisaalis on tooted kergesti leitavad ning arvukad digiekraanid infoga,“ märkis Maxima Eesti juht.

Täna avatud Zeppelini keskuse Maxima XX sortimendis on mitmekülgne valik kodumaiseid kaupu, värskeid puu- ja köögivilju, valmistoite, snäkke, gurmeetooteid ning Maxima köögi värskeid liha-, kulinaaria- ja kondiitritooteid.

Aadressil Turu 14 asuv Maxima on igapäevaselt ostjatele avatud kell 8.00-22.00.

Kokku on Maximal Tartus üheksa kauplust, neist neli XX-formaadi supermarketid – nüüdsest taasavatuna Zeppelini kaubanduskeskuses, Võru tänaval, Narva maanteel Raadil ning Annelinnas.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias