Ülemiste keskuses avati mitmekesiste atraktsioonidega batuudikeskus Trampolino

 (3)
Ülemiste keskuses avati mitmekesiste atraktsioonidega batuudikeskus Trampolino
Ülemiste BatuudikeskusPressimaterjalid

Uus ja vinge batuudikeskus pakub mitmeid põnevaid tegevusi. Trampolinost leiab suure batuudiala niisama hüppamiseks ning saltode tegemiseks, rahvaste- ja korvpallinurga, suure poroloonibasseini, mis võimaldab julgematel proovida erinevaid trikke.

Ainsana Eestis on siin poomiga kahevõistluse ala, kus saab katsetada, kes suudab paremini tasakaalu hoida ning vaatamata vastase pealetungile püsti jääda. Järgmise aasta esimestel kuudel avatakse ka vinge ninja rada, kus on võimalik kahel võistlejal korraga end proovile panna ning selgitada välja kiireim raja läbija.

Samuti lisandub uuel aastal ka slackline ala, mis luuakse koostöös ühe väga andeka Eesti talendiga. Trampolino teenindusjuhi Marve Tepneri sõnul on batuudikeskus vinge vaba aja veetmise koht noortele - hea emotsioon on garanteeritud. Trampolinot eristab teistest batuudikeskustest see, et keskendutakse rohkem vanemale sihtgrupile.

„Trampolino on peamiselt suunatud lastele ja noortele alates 7. eluaastast. Muidugi on oodatud ka väiksemad külastajad, kuid seda turvalisuse huvides ainult koos vanemaga. Väiksematele külastajatele pakub mängulusti Ülemiste keskuse II korrusel asuv sisemängukeskus Lennumaa, kust leiab näiteks 6-rajalise laineliumäe, pallimänguala, labürindi, ronimisala ja väikelasteala.“

Seotud lood:

Lisaks on Trampolino batuudikeskuses ka sünnipäeva pidamise võimalus, sest keskuses saab olema 4 sünnipäevatuba. Toad on privaatsed, eraldi kööginurgaga, kus on olemas kõik vajalik nii serveerimiseks kui ka söömiseks.

Kõik toad tulevad erineva temaatikaga: ürgne mets, mässav mäestik, helge taevas ning rahulik meri. Hetkel on broneerimiseks avatud metsa stiilis sünnipäevatuba Forestino, ülejäänud toad valmivad veebruariks. Ülemiste keskuse tegevjuht Guido Pärnits on rahul, et Ülemiste keskuses on nüüd nii suurematele mõeldud Trampolino ja kui pisematele külastajatele suunatud Lennumaa.

„Soovime rõõmustada igas vanuses külastajaid ning pakkuda keskuses põnevat tegevust erinevas vanuses lastele. Trampolino on suurepärane täiendus Ülemistes pakutavale aktiivsetele noortele mõeldud meelelahutusvõimalustele. Kõigepealt Trampolinosse, siis KFCsse ja lõpuks Apollo kinno – kõik on nüüd Ülemistes mõnusalt koos!“

Vastavatud Trampolino batuudikeskus asub 1500m2 pinnal Ülemiste keskuse teisel korrusel Apollo kino ning Vapiano lähedal.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias