Veebikaubandus õitseb: Rimi ja Prisma hakkavad samuti toitu koju tooma

 (39)
Omniva toidukuller
Omniva toidukuller.Foto: Andres Putting

Kaubanduskettide e-äri kasvab, üha enam inimesi tellib toidukauba internetist ja laseb selle endale koju tuua. Kaubandusketid Coop, Maxima ja Selver kavatsevad oma e-poodi laiendada, Rimi ja Prisma alustavad samuti selle teenuse pakkumist.

Nii Maxima, Selveri kui ka Coopi esindajad nentisid, et nende e-kaubanduse kogukäive sarnaneb ühe suurema poe omaga. “E-poodi avades oleme jõudnud täna olukorda, kus saime täiesti ühe supermarketi juurde,” öeldi ERRi vahendusel "Aktuaalsele kaamerale" Selverist.

Hetkel ei paku keegi kohaletoimetamise teenust isegi mitte terves Harjumaa piirkonnas, kuid suund laienemiseks on kõigi kolme täna kojuveo teenust pakkuva jaeketi sõnul võetud.

Prisma, kes erinevalt eelnevatest kaubanduskettidest kojuviimise teenust ei paku ning toimib veebikeskkonnas põhimõttel "telli ja tule järele", mille osa nende endi sõnul on kogumüügist väike ja marginaalne, tahab konkurentidele järele jõuda sügisel.

“Kojuveo teenus on hetkel testimisfaasis ja loodame sügisel alustada”, sõnas AS Prisma Peremarketi turundusjuht Reigo Rahumäe.

Rimi ühtegi e-teenust hetkel ei paku, kuid pressiesindaja Katrin Batsi sõnul on vastav projekt jõus ning selle kallal tehakse tööd, ühtegi kuupäeva ta anda ei soovinud.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias