VIDEO: Uus kiirtoidukett sisenes Eesti turule, kel on kavas siinset kiirtoiduturgu tugevalt raputada

 (47)

Tallinnas Estonia puiesteel avas möödunud aasta lõpul uksed Dodo Pizza kiirtoidurestoran. Tegemist on esimese Eesti esindusega. Rahvusvaheline kett sai alguse aga Venemaalt ning on tänaseks levinud ka USAs, Hiinas, Leedus ja Rumeenias. Ketis on kokku 70 restorani. Kõige põhilisem turunišš seisneb Dodo Pizza puhul selles, et pitsa saab kätte 60 minutiga ja koju vedu on tasuta.

Dodo Pizzast on palju rahvusvahelises meedias räägitud kui kiirtoiduketist, mis kasutab tänapäevaseid tehnoloogiaid, et oma teenindamist efektiivsemaks ja läbipaistvamaks muuta. Nii näevad kokad tellimusi reaalajas tahvelarvutitelt ning nende tegevust saavad kliendid jälgida omakorda veebikaamerast. Venemaal kogus Dodo Pizza aga kuulsust sellega, et pakkus maailmas esimesena mehitamata pitsakulleri teenust - pitsa jõudis klientideni droonidel.

Dodo Pizza Tallinna restorani juhataja Dmitri Lobanov tutvustas meile muuhulgas ka valmistamiskiiruse taga seisvat ja Eestis ennenägematut konveierahju, mis on võimeline läbi laskma 200 pitsat ühes tunnis.

Dodo Pizza restorani kõige tagumistes ruumides tegutseb aga kullerikontor. Lobanovi sõnul töötab tipptunnil korraga kolm kullerit, kes pitsad tellijateni tasuta koju kätte toimetavad.

Revolutsioon, mida Dodo Pizza oma klientidele lubab, seisnebki selles, et tellimuse eest saab maksta internetis pangalingi kaudu või siis kullerile nii sularahas kui pangakaardiga. Pitsa tellimise hetkest alates lubatakse see kliendini toimetada vähemalt 60 minutiga (sõltuvalt tellimusest ja restorani ning kliendi vahelisest kaugusest võib pitsa kiireminigi kohale jõuda). Kui selle lubadusega toime ei tulda, antakse kliendile vautšer, mille eest saab järgmisel tellimisel ühe suure pitsa tasuta. Ka on pärast pitsa tellimist igal kliendil võimalik veebi vahendusel näha live-veebikaamerast, kuidas tema pitsat valmistatakse.

Seotud lood:

Kuid Dodo Pizzas ei pakuta mitte ainult pitsasid - menüüs on veel soojad võileivad, dodsterid ja pitsa kook, mille näol on tegemist magusa versiooniga pitsast.

Tallinnas avatud kiirtoiduketil on kavas järgmise kahe aasta jooksul Tallinnas veel kolm pitsarestorani avada. Nii kaetakse ka Tallinna lähialad tasuta kulleriteenusega. Esimese eesmärgi täitudes soovitakse avada pitsakohad ka Narvas, Tartus ja Pärnus.

Vaata lähemalt videost, mida Dodo Pizza menüüst saab ning milline näeb vastavatud restoran välja!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias