FOTO: Aprilli alguses avab Tallinna linnasüdames uksed uus äriklassi hotell

 (21)
Uus äriklassi hotell Solo Sokos Hotel Estoria
Uus äriklassi hotell Solo Sokos Hotel Estoria Erakogu

Uus äriklassi hotell Solo Sokos Hotel Estoria avab uksed aprilli alguses Tallinna linnasüdames. Hotelli kõik toad kuuluvad Superior-klassi, kokku 93 tuba kolmel korrusel Viru hotelli ja Viru keskuse vahel. Hotellikülaliste kasutuses on lounge igal korrusel, otsepääs konverentsikeskusse, restoranid ja palju muid teenuseid.

„Oleme oma töös kogenud, et hotelliturul on olnud puudu hotell, mis võtaks missiooniks tutvustada Eestit," ütles Sokos Hotels Tallinna müügijuht Evelin Org. „See on ärikliendi otsene vajadus - mõista paremini kohalikku partnerit, kohalikku klienti. Samas on neil piiratud ajaressurss ja siin saame me aidata, püüdes ta tööreisil Eesti nii atraktiivseks teha, et ta ka pärast siia puhkama tuleks."

Solo Sokos Hotel Estoria välisvaade

Igas Estoria hotelli toas räägib üks Eesti organisatsioon ühe Eestit tutvustava, intrigeeriva ja laiemat huvi pakkuva loo, külalisel on võimalik igal korrusel olevas lobbys või e-raamatu näol tutvuda kokku 100 looga. Kokku on Estorial kokkulepe üle neljakümne organisatsiooniga, mh Eesti Kunstimuuseum, Eesti Rahvusooper ja -ballett Estonia, Eesti Rahva Muuseum, PÖFF, Eesti Olümpiakomitee, Laulupeo Sihtasutus, Virumaa muuseumid, Tallinna turismiarenduskeskus, Narva muuseum, EAS, Nukuteater ja -muuseum, Pärnu muuseum, Hiiumaa muuseum, Tallinn Music Week ja paljud teised. Veebruarikuus on kutse avatud kõigile Eesti mitteärilistele organisatsioonidele, kes usuvad, et nende lugu võiks olla piisavalt intrigeeriv külaliste Eestisse tagasitoomiseks.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias