Magusatootja tuli veganitele vastu ja tegi neile sobivad kummikommid

 (14)
Magusatootja tuli veganitele vastu ja tegi neile sobivad kummikommid
Fazer tõi turule veganitele sobivad kommid.Foto: Fazer

Magusatootja Fazer tõi turule legendaarsete Tutti Frutti kummikommide uue tootesarja, mis sisaldab vaid looduslikke maitse- ja värvaineid, naturaalset mahla ning sobib ka veganitele, kuna ei sisalda želatiini.

Fazer Eesti maiustuste kategooriajuhi Triin Aasma sõnul on viimastel aastatel hakatud sarnaselt teistele toiduainetootjatele ka magusatööstuses suuremat rõhku panema toodete looduslikkusele.

“Uuringud on selgelt näidanud, et tarbijad eelistavad naturaalsemaid maiustusi, mille valmistamisel ei ole kasutatud kunstlikke magustajaid, kahjulikke lisandeid ega sünteetilisi värve,” sõnas Aasma.

Tutti Frutti Juizy kummikommide maitsestamiseks on kasutatud vaid looduslikke maitseaineid ning kummikommidele annavad nende värvuse nõges, spinat ning kurkum. Uuest tootesarjast leiab kaks 150-grammist paberist kommipakki, milles kummaski kolme erineva maitsega kummikomme.

Tutti Frutti Juizy Õuna pakendist leiab puhta õuna, kaneeli- ning õuna- ja vanillimaitselisi komme ning kõigis neis on vähemalt 35% naturaalset õunamahla. Tutti Frutti Juizy Apelsini pakis on segu apelsini, cola-apelsini ning laimi-apelsini kummikommidest, mis sisaldavad 29% apelsinimahla.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias